Değişim Yönetimi Danışmanlığı

Değişim Yönetimi
Değişim Yönetimi Danışmanlığı

Performansta çarpıcı geliştirmeler yapmak amacı ile iş süreçlerinin temelden yeniden düşünülmesi ve radikal bir şekilde yeniden tasarlanmasına değişim yönetimi denir. Hızlı bir değişim içinde bulunan bir dünya da şirketler planlama, denetim ve kontrollü büyüme yerine hız, yenilik, esneklik, kalite, hizmet ve maliyete önem vermek zorundalar.

Şirketlerin bu yeni gerçekliğe uymalarını sağlayacak tek çözüm ise değişim yönetimidir. Hammer ve Champy'nin deneyimlerine göre 3 tür şirket değişim yönetimine başvurur.

+ Birincisi, başı ciddi boyutlarda belada olan şirketler, çaresizdirler. Duvara çarpmış, yaralanıp yere düşmüşlerdir.
İkincisi, başı henüz derde girmemiş olan şirketlerdir. Yüksek hızda yol almaktadırlar ama farları hızla onlara yaklaşan bir şeyi aydınlatır. Bu bir duvar mıdır acaba?
Üçüncü tip şirketler dorukta olanlardır. Güneşli bir günde arabayla gezintiye çıkmışlardır, görünürde hiçbir engel yoktur ve şöyle düşünürler; "Durup diğerlerinin çarpacağı bir duvar yapmak için ne kadar uygun bir zaman!"

Hangi tür şirket olursanız olun, Dalfin'in her tür şirket için geliştirdiği çözümler ve yöntemler size yardımcı olur. Başarı şansınızı çoğaltır ve rekabet gücünüzü arttırır.